Yasal Uyarılar

⦁ Web sitemizde sizleri bilgilendirmek amacıyla sunulmuş olan makalelerin büyük bir çoğunluğu tarafımıza ait olup, bize ait olan yazıları izin almak koşulu ile bir kısmının içeriğini doğrudan, kısaltmadan ve redireckt olmadan link şeklinde kullanmanız mümkündür. Web sitemizde yer alan bilgilerden izin alarak kullandığınız kısımlar için kaynak gösterme zorunluluğu bulunmaktadır. Kaynak göstermeden ve izin almadan sayfamızdaki bilgilendirmelerden kullanım yapmanız durumunda ortaya çıkabilecek olan yasal yaptırımları kabul etmiş sayılırsınız.
⦁ Web sitemizdeki yazıların ve makalelerin içeriklerinin özgünlüğünün korunması için düzenli olarak kopyalama olup olmadığını denetleyen özel sistemlerle web sitemizde içeriklerin izinsiz kullanımına yönelik kontroller düzenli olarak yapılmaktadır.
⦁ Web sitemizde yer alan herhangi bir yazı ve makalenin, herhangi bir bilgilendirmenin telif hakkının size ait olduğunu düşünmeniz durumunda hemen bizimle iletişime geçiniz. İletişim sayfamızdan delillerle birlikte bizimle iletişime geçmeniz halinde incelemeler yapılacak ve başvurunuzun doğruluğu durumunda ilgili içerik sayfamızdan kaldırılacaktır.

En Çok Ilgi Gören Konular